AT91M40800-33AU
Číslo produktu DigiKey
AT91M40800-33AU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AT91M40800-33AU
Popis
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
ARM7® AT91 IO mikrokontroléru 16/32 bitů 33MHz ROMless 100-LQFP (14x14)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AT91M40800-33AU Modely
Kategorie
Počet I/O
32
Mfr
Typ programové paměti
ROMless
Řada
Velikost paměti RAM
8K x 8
Balení
Nosič
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Stav součásti
Aktivní
Typ oscilátoru
Vnější
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Jádrový procesor
ARM7®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Velikost jádra
16/32 bitů
Dodávaná velikost pouzdra
100-LQFP (14x14)
Rychlost
33MHz