AT90USB82-16MUR
Číslo produktu DigiKey
AT90USB82-16MURTR-ND - Páska a cívka (TR)
AT90USB82-16MURCT-ND - Řezaná páska (CT)
AT90USB82-16MURDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AT90USB82-16MUR
Popis
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN
Podrobný popis
AVR AVR® 90USB IO mikrokontroléru 8 bitů 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 32-VQFN (5x5)
Modely EDA/CAD
AT90USB82-16MUR Modely
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
16MHz