AT90USB82-16MU
Číslo produktu DigiKey
AT90USB82-16MU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AT90USB82-16MU
Popis
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN
Podrobný popis
AVR AVR® 90USB IO mikrokontroléru 8 bitů 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 32-VQFN (5x5)
Modely EDA/CAD
AT90USB82-16MU Modely
Balení
Nosič
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
16MHz