AT90USB162-16AUR
Číslo produktu DigiKey
AT90USB162-16AURTR-ND - Páska a cívka (TR)
AT90USB162-16AURCT-ND - Řezaná páska (CT)
AT90USB162-16AURDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AT90USB162-16AUR
Popis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Podrobný popis
AVR AVR® 90USB IO mikrokontroléru 8 bitů 16MHz 16kB (16k x 8) FLASH 32-TQFP (7x7)
Modely EDA/CAD
AT90USB162-16AUR Modely
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
16MHz