AT90USB162-16AU
Číslo produktu DigiKey
AT90USB162-16AU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AT90USB162-16AU
Popis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® 90USB IO mikrokontroléru 8 bitů 16MHz 16kB (16k x 8) FLASH 32-TQFP (7x7)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AT90USB162-16AU Modely
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti EEPROM
512 x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
512 x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Typ oscilátoru
Vnitřní
Jádrový procesor
AVR
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
16MHz