AT90CAN32-16AU
Číslo produktu DigiKey
AT90CAN32-16AU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AT90CAN32-16AU
Popis
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® 90CAN IO mikrokontroléru 8 bitů 16MHz 32KB (32K x 8) FLASH 64-TQFP (14x14)
Modely EDA/CAD
AT90CAN32-16AU Modely
Velikost paměti EEPROM
1K x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
2K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
16MHz