AT90CAN128-16AU
Číslo produktu DigiKey
AT90CAN128-16AU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AT90CAN128-16AU
Popis
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® 90CAN IO mikrokontroléru 8 bitů 16MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-TQFP (14x14)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AT90CAN128-16AU Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti EEPROM
4k x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
4k x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 8x10b
Jádrový procesor
AVR
Typ oscilátoru
Vnitřní
Velikost jádra
8 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
16MHz