AT89S8253-24JU
Číslo produktu DigiKey
AT89S8253-24JU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AT89S8253-24JU
Popis
IC MCU 8BIT 12KB FLASH 44PLCC
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8051 89S IO mikrokontroléru 8 bitů 24MHz 12KB (12K x 8) FLASH 44-PLCC (16,6x16,6)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AT89S8253-24JU Modely
Řada
Velikost paměti EEPROM
2K x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Typ oscilátoru
Vnější
Jádrový procesor
8051
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
24MHz