AT89S2051-24SU
Číslo produktu DigiKey
AT89S2051-24SU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AT89S2051-24SU
Popis
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8051 89S IO mikrokontroléru 8 bitů 24MHz 2KB (2K x 8) FLASH 20-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AT89S2051-24SU Modely
Kategorie
Počet I/O
15
Mfr
Velikost programové paměti
Řada
Typ programové paměti
FLASH
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
256 x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Typ oscilátoru
Vnitřní
Jádrový procesor
8051
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
24MHz
Dodávaná velikost pouzdra
20-SOIC
Konektivita
UART/USART
Pouzdro
20-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)