AT89LP828-20AU
Číslo produktu DigiKey
AT89LP828-20AU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AT89LP828-20AU
Popis
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32TQFP
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8051 89LP IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH 32-TQFP (7x7)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AT89LP828-20AU Modely
Řada
Velikost paměti EEPROM
1K x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
768 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,4V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
20MHz