AT89LP4052-20SU
Číslo produktu DigiKey
AT89LP4052-20SU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AT89LP4052-20SU
Popis
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8051 89LP IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH 20-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AT89LP4052-20SU Modely
Kategorie
Počet I/O
15
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
256 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,4V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
20MHz
Dodávaná velikost pouzdra
20-SOIC
Konektivita
SPI, UART/USART
Pouzdro
20-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)