AT89LP2052-20PU
Číslo produktu DigiKey
AT89LP2052-20PU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AT89LP2052-20PU
Popis
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8051 89LP IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH 20-PDIP
Kategorie
Počet I/O
15
Mfr
Velikost programové paměti
Řada
Typ programové paměti
FLASH
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
256 x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,4V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Typ oscilátoru
Vnitřní
Jádrový procesor
8051
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Průchozí otvor
Rychlost
20MHz
Dodávaná velikost pouzdra
20-PDIP
Konektivita
SPI, UART/USART
Pouzdro
20-DIP (0,300", 7,62mm)