AT89C4051-24PU
Číslo produktu DigiKey
AT89C4051-24PU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AT89C4051-24PU
Popis
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8051 89C IO mikrokontroléru 8 bitů 24MHz 4KB (4K x 8) FLASH 20-PDIP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AT89C4051-24PU Modely
Kategorie
Počet I/O
15
Mfr
Velikost programové paměti
Řada
Typ programové paměti
FLASH
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
128 x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
4V ~ 6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Typ oscilátoru
Vnitřní
Jádrový procesor
8051
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Průchozí otvor
Rychlost
24MHz
Dodávaná velikost pouzdra
20-PDIP
Konektivita
UART/USART
Pouzdro
20-DIP (0,300", 7,62mm)