AT27BV010-90JU
Číslo produktu DigiKey
AT27BV010-90JU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AT27BV010-90JU
Popis
IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32PLCC
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
EPROM - OTP Paměťový IO 1Mbit Paralelní 90 ns 32-PLCC (13,97x11,43)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AT27BV010-90JU Modely
Kategorie
Organizace paměti
128K x 8
Mfr
Paměťové rozhraní
Paralelní
Balení
Trubice
Přístupová doba
90 ns
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V, 4,5V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TC)