APT56M60B2 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
onsemi
Skladem : 0
Katalogový list
Infineon Technologies
Skladem : 310
STMicroelectronics
Skladem : 237
N-kanál 600 V 60A (Tc) 1040W (Tc) Průchozí otvor TO-247 [B]
APT56M60B2
Číslo produktu DigiKey
APT56M60B2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APT56M60B2
Popis
MOSFET N-CH 600V 60A TO247
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 2,5mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
280 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
11300 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
1040W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
600 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247 [B]
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
130mOhm při 28A, 10V