APT37F50B
Číslo produktu DigiKey
APT37F50B-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APT37F50B
Popis
MOSFET N-CH 500V 37A TO247
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 500 V 37A (Tc) 520W (Tc) Průchozí otvor TO-247 [B]
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
145 nC @ 10 V
Balení
Trubice
Vgs (max)
±30V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
5710 pF @ 25 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
520W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
500 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247 [B]
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
150mOhm při 18A, 10V