APT30DQ60BCTG
Číslo produktu DigiKey
APT30DQ60BCTG-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APT30DQ60BCTG
Popis
DIODE ARRAY GP 600V 30A TO247
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 600 V 30A Průchozí otvor TO-247-3
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Výrobce
Microchip Technology
Doba zpětného zotavení (trr)
30 ns
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
25 µA @ 600 V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Technologie
Standardní
Pouzdro
TO-247-3
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
600 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247 [B]
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
30A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
2.4 V @ 30 A