25LC512-E/SN
Číslo produktu DigiKey
25LC512-E/SN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
25LC512-E/SN
Popis
IC EEPROM 512KBIT SPI 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
EEPROM Paměťový IO 512Kbit SPI 20 MHz 8-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
25LC512-E/SN Modely
Kategorie
Paměťové rozhraní
SPI
Mfr
Taktovací frekvence
20 MHz
Balení
Trubice
Doba cyklu zápisu - slovo, stránka
5ms
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí
2,5V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)