25LC256-E/SM
Číslo produktu DigiKey
25LC256-E/SM-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
25LC256-E/SM
Popis
IC EEPROM 256KBIT SPI 8SOIJ
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
EEPROM Paměťový IO 256Kbit SPI 10 MHz 8-SOIJ
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
25LC256-E/SM Modely
Kategorie
Paměťové rozhraní
SPI
Mfr
Taktovací frekvence
10 MHz
Balení
Trubice
Doba cyklu zápisu - slovo, stránka
5ms
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí
2,5V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)