25LC160-I/SN
Číslo produktu DigiKey
25LC160-I/SN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
25LC160-I/SN
Popis
IC EEPROM 16KBIT SPI 2MHZ 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
EEPROM Paměťový IO 16Kbit SPI 2 MHz 8-SOIC
Modely EDA/CAD
25LC160-I/SN Modely
Taktovací frekvence
2 MHz
Balení
Trubice
Doba cyklu zápisu - slovo, stránka
5ms
Napájecí napětí
2,5V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)