25LC128T-E/SN
Číslo produktu DigiKey
25LC128T-E/SNTR-ND - Páska a cívka (TR)
25LC128T-E/SNCT-ND - Řezaná páska (CT)
25LC128T-E/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
25LC128T-E/SN
Popis
IC EEPROM 128KBIT SPI 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
EEPROM Paměťový IO 128Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
Modely EDA/CAD
25LC128T-E/SN Modely
Taktovací frekvence
10 MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí
2,5V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)