25LC128-H/SN
Číslo produktu DigiKey
25LC128-H/SN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
25LC128-H/SN
Popis
IC EEPROM 128KBIT SPI 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
EEPROM Paměťový IO 128Kbit SPI 5 MHz 8-SOIC
Modely EDA/CAD
25LC128-H/SN Modely
Taktovací frekvence
5 MHz
Balení
Trubice
Doba cyklu zápisu - slovo, stránka
6ms
Napájecí napětí
2,5V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TA)