25LC010A-I/SN
Číslo produktu DigiKey
25LC010A-I/SN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
25LC010A-I/SN
Popis
IC EEPROM 1KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
EEPROM Paměťový IO 1Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
25LC010A-I/SN Modely
Kategorie
Paměťové rozhraní
SPI
Mfr
Taktovací frekvence
10 MHz
Balení
Trubice
Doba cyklu zápisu - slovo, stránka
5ms
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí
2,5V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)