24LC025T-E/MC je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Microchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
STMicroelectronics
Skladem : 24 662
Katalogový list
Similar
STMicroelectronics
EEPROM Paměťový IO 2kbit I2C 400 kHz 900 ns 8-DFN (2x3)
24LC025T-E/MC
Číslo produktu DigiKey
24LC025T-E/MC-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
24LC025T-E/MC
Popis
IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8DFN
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
24LC025T-E/MC Modely
Taktovací frekvence
400 kHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Napájecí napětí
2,5V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)