24LC025-I/ST
Číslo produktu DigiKey
24LC025-I/ST-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
24LC025-I/ST
Popis
IC EEPROM 2KBIT I2C 8TSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
EEPROM Paměťový IO 2kbit I2C 400 kHz 900 ns 8-TSSOP
Modely EDA/CAD
24LC025-I/ST Modely
Taktovací frekvence
400 kHz
Balení
Trubice
Napájecí napětí
2,5V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)