1N5418US
Číslo produktu DigiKey
1N5418US-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1N5418US
Popis
DIODE STANDARD 400V 3A B SQMELF
Standardní dodací lhůta výrobce
34 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 400 V 3A Montáž na povrch B, SQ-MELF
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
1N5418US Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Doba zpětného zotavení (trr)
150 ns
Balení
Hromadné balení
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 µA @ 400 V
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
400 V
Dodávaná velikost pouzdra
B, SQ-MELF
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
3A
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.5 V @ 9 A