UF80A12-BWHR je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Qualtek
Skladem : 104
Katalogový list
Ventilátor Trubkový axiální 115VAC Čtyřhran - 80mm D x 80mm V Koule 30,0CFM (0,840m³/min) 2 vodiče
UF80A12-BWHR
Číslo produktu DigiKey
UF80A12-BWHR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UF80A12-BWHR
Popis
FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Šum
36,0dB(A)
Výrobce
Mechatronics Fan Group
Výkon (W)
9,00W
Řada
OT/MIN
3000ot/min
Balení
Hromadné balení
Koncovka
2 vodiče
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Jmenovité napětí
115VAC
Schvalovací agentura
CE, cUL, TUV, UL
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 80mm D x 80mm V
Hmotnost
0,617lb (279,87g)
Šírka
38,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,120A
Průtok vzduchu
30,0CFM (0,840m³/min)
Materiál - rám
Hliníkový
Statický tlak
0,220" H2O (54,8Pa)