MS1238E12B-FHR-2EM
MS1238E12B-FHR-2EM
MS1238E12B-FHR-2EM
Číslo produktu DigiKey
1570-1914-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MS1238E12B-FHR-2EM
Popis
FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 120mm D x 120mm V Koule 271,1CFM (7,59m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Typ ventilátoru
Mfr
Vlastnosti
Automatický restart
Řada
Šum
68,0dB(A)
Balení
Hromadné balení
OT/MIN
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
2 vodiče
Jmenovité napětí
Ochrana proti vniknutí
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 120mm D x 120mm V
Hmotnost
0,667lbs (302,55g)
Šírka
38,00mm
Jmenovitý proud (A)
3,40A
Průtok vzduchu
271,1CFM (7,59m³/min)
Materiál - rám
Plastový
Statický tlak
1,200" H2O (298,9Pa)