MR9238M24B-FSR
Číslo produktu DigiKey
1570-1384-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MR9238M24B-FSR
Popis
FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 24VDC Čtyřhran - 92mm D x 92mm V Koule 131,0CFM (3,67m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Typ ventilátoru
Mfr
Vlastnosti
Automatický restart
Řada
Šum
55,4dB(A)
Balení
Krabice
OT/MIN
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
2 vodiče
Jmenovité napětí
Schvalovací agentura
CE, cUL, TUV, UL
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 92mm D x 92mm V
Hmotnost
0,437lb (198,00g)
Šírka
38,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,580A
Průtok vzduchu
131,0CFM (3,67m³/min)
Materiál - rám
Plastový
Statický tlak
0,880" H2O (219,2Pa)