MR8025E12B1+6-FSR
Číslo produktu DigiKey
1570-1332-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MR8025E12B1+6-FSR
Popis
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 80mm D x 80mm V Koule 67,0CFM (1,88m³/min) 4 vodiče
Kategorie
Typ ventilátoru
Mfr
Vlastnosti
Automatický restart, Regulace PWM, Snímač rychlosti
Řada
Šum
44,2dB(A)
Balení
Krabice
OT/MIN
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
4 vodiče
Jmenovité napětí
Schvalovací agentura
CE, cUL, TUV, UL
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 80mm D x 80mm V
Hmotnost
0,119lb (53,98g)
Šírka
25,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,400A
Průtok vzduchu
67,0CFM (1,88m³/min)
Materiál - rám
Plastový
Statický tlak
0,370" H2O (92,2Pa)