MR4020X12B1-RSR
Číslo produktu DigiKey
1570-1360-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MR4020X12B1-RSR
Popis
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 40mm D x 40mm V Koule 17,3CFM (0,484m³/min) 3 vodiče
Kategorie
Typ ventilátoru
Mfr
Vlastnosti
Automatický restart, Snímač rychlosti
Řada
Šum
41,0dB(A)
Balení
Krabice
OT/MIN
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
3 vodiče
Jmenovité napětí
Schvalovací agentura
CE, cUL, TUV, UL
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 40mm D x 40mm V
Hmotnost
0,053lb (24,04g)
Šírka
20,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,150A
Průtok vzduchu
17,3CFM (0,484m³/min)
Materiál - rám
Plastový
Statický tlak
0,540" H2O (134,5Pa)