MH4028X12B-RSR
MH4028X12B-RSR
MH4028X12B-RSR
Číslo produktu DigiKey
1570-1958-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MH4028X12B-RSR
Popis
FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 40mm D x 40mm V Koule 25,2CFM (0,706m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Typ ventilátoru
Mfr
Vlastnosti
Automatický restart, Ochrana proti přehřátí (TOP)
Řada
Šum
63,0dB(A)
Balení
Hromadné balení
OT/MIN
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
2 vodiče
Jmenovité napětí
Hmotnost
0,089lbs (40,37g)
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 40mm D x 40mm V
Jmenovitý proud (A)
0,600A
Šírka
28,00mm
Materiál - rám
Plastový
Průtok vzduchu
25,2CFM (0,706m³/min)
Materiál - nůž
Plastový
Statický tlak
1,325" H2O (330,0Pa)