MH4028H24B-RSR
MH4028H24B-RSR
MH4028H24B-RSR
Číslo produktu DigiKey
1570-1959-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MH4028H24B-RSR
Popis
FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 24VDC Čtyřhran - 40mm D x 40mm V Koule 21,1CFM (0,591m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Typ ventilátoru
Mfr
Vlastnosti
Automatický restart, Ochrana proti přehřátí (TOP)
Řada
Šum
52,0dB(A)
Balení
Hromadné balení
OT/MIN
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
2 vodiče
Jmenovité napětí
Hmotnost
0,089lbs (40,37g)
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 40mm D x 40mm V
Jmenovitý proud (A)
0,150A
Šírka
28,00mm
Materiál - rám
Plastový
Průtok vzduchu
21,1CFM (0,591m³/min)
Materiál - nůž
Plastový
Statický tlak
0,880" H2O (219,2Pa)