ME6038X12B1+6-FSR
Číslo produktu DigiKey
1570-1748-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ME6038X12B1+6-FSR
Popis
FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 60mm D x 60mm V Koule 57,5CFM (1,61m³/min) 4 vodiče
Kategorie
Vlastnosti
Regulace PWM, Snímač rychlosti, Ochrana proti přehřátí (TOP)
Mfr
Šum
63,0dB(A)
Řada
OT/MIN
Balení
Hromadné balení
Koncovka
4 vodiče
Stav součásti
Aktivní
Schvalovací agentura
cUL, UL
Jmenovité napětí
Hmotnost
0,23lb (104,33g)
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 60mm D x 60mm V
Jmenovitý proud (A)
1,40A
Šírka
38,00mm
Napěťový rozsah
7 ~ 13,2VDC
Průtok vzduchu
57,5CFM (1,61m³/min)
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT)
Statický tlak
1,241" H2O (309,1Pa)