MC8038U24B-FSR
MC8038U24B-FSR
MC8038U24B-FSR
Číslo produktu DigiKey
1570-1119-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MC8038U24B-FSR
Popis
FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 24VDC Čtyřhran - 80mm D x 80mm V Koule 95,6CFM (2,68m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Typ ventilátoru
Mfr
Vlastnosti
Ochrana proti přehřátí (TOP)
Řada
Šum
60,2dB(A)
Balení
Hromadné balení
OT/MIN
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
2 vodiče
Jmenovité napětí
Schvalovací agentura
cUL, TUV, UL
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 80mm D x 80mm V
Hmotnost
0,397lb (180,08g)
Šírka
38,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,890A
Průtok vzduchu
95,6CFM (2,68m³/min)
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT)
Statický tlak
1,150" H2O (286,5Pa)