G9232X36B-FSR
Číslo produktu DigiKey
1570-1661-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G9232X36B-FSR
Popis
FAN AXIAL 92X32MM 36VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 36VDC Čtyřhran - 92mm D x 92mm V Koule 68,0CFM (1,90m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Typ ventilátoru
Mfr
Vlastnosti
Ochrana proti přehřátí (TOP)
Řada
Šum
44,0dB(A)
Balení
Hromadné balení
OT/MIN
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
2 vodiče
Jmenovité napětí
Schvalovací agentura
CE, cUL, TUV, UL
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 92mm D x 92mm V
Hmotnost
0,335lb (151,95g)
Šírka
32,00mm
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT)
Průtok vzduchu
68,0CFM (1,90m³/min)
Materiál - nůž
Polybutylentereftalát (PBT)
Statický tlak
0,330" H2O (82,2Pa)