G6015X24B1-RGR-CC-GB
Číslo produktu DigiKey
1570-1626-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G6015X24B1-RGR-CC-GB
Popis
FAN AXIAL 60X15.3MM 24VDC WIRE
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 24VDC Čtyřhran - 60mm D x 60mm V Koule 24,0CFM (0,672m³/min) 3 vodiče
Kategorie
Typ ventilátoru
Mfr
Vlastnosti
Pouzdření máčením, Snímač rychlosti, Ochrana proti přehřátí (TOP)
Řada
Šum
35,0dB(A)
Koncovka
3 vodiče
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 60mm D x 60mm V
Hmotnost
0,059lb (26,76g)
Šírka
15,30mm
Jmenovitý proud (A)
0,130A
Průtok vzduchu
24,0CFM (0,672m³/min)
Statický tlak
0,290" H2O (72,2Pa)