G6015X12B-RHR-EM
G6015X12B-RHR-EM
G6015X12B-RHR-EM
Číslo produktu DigiKey
1570-1245-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G6015X12B-RHR-EM
Popis
FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 60mm D x 60mm V Koule 22,0CFM (0,616m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Typ ventilátoru
Mfr
Šum
39,0dB(A)
Koncovka
2 vodiče
Stav součásti
Aktivní
Ochrana proti vniknutí
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 60mm D x 60mm V
Hmotnost
0,111lb (50,35g)
Šírka
15,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,250A
Průtok vzduchu
22,0CFM (0,616m³/min)
Statický tlak
0,300" H2O (74,7Pa)