G6015M24B-RGR-EM
Číslo produktu DigiKey
1570-1259-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G6015M24B-RGR-EM
Popis
FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 24VDC Čtyřhran - 60mm D x 60mm V Koule 16,0CFM (0,448m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana proti přehřátí (TOP)
Mfr
Šum
28,0dB(A)
Koncovka
2 vodiče
Stav součásti
Aktivní
Ochrana proti vniknutí
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 60mm D x 60mm V
Hmotnost
0,111lb (50,35g)
Šírka
15,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,075A
Průtok vzduchu
16,0CFM (0,448m³/min)
Statický tlak
0,150" H2O (37,3Pa)