G6015M12B1-RGR-EM
Číslo produktu DigiKey
1570-1620-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G6015M12B1-RGR-EM
Popis
FAN AXIAL 60X15.3MM 12VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 60mm D x 60mm V Koule 16,0CFM (0,448m³/min) 3 vodiče
Kategorie
Vlastnosti
Snímač rychlosti, Ochrana proti přehřátí (TOP)
Mfr
Šum
28,0dB(A)
Řada
OT/MIN
Balení
Hromadné balení
Koncovka
3 vodiče
Stav součásti
Aktivní
Ochrana proti vniknutí
Jmenovité napětí
Schvalovací agentura
CE, cUL, TUV, UL
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 60mm D x 60mm V
Hmotnost
0,059lb (26,76g)
Šírka
15,30mm
Jmenovitý proud (A)
0,110A
Průtok vzduchu
16,0CFM (0,448m³/min)
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT)
Statický tlak
0,150" H2O (37,3Pa)