G1238M24B-FSR
Číslo produktu DigiKey
1570-1071-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G1238M24B-FSR
Popis
FAN AXIAL 119X38MM 24VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 24VDC Čtyřhran - 119mm D x 119mm V Koule 125,0CFM (3,50m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Typ ventilátoru
Mfr
Vlastnosti
Ochrana proti přehřátí (TOP)
Řada
Šum
43,0dB(A)
Balení
Hromadné balení
OT/MIN
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
2 vodiče
Jmenovité napětí
Schvalovací agentura
CE, cUL, TUV, UL
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 119mm D x 119mm V
Hmotnost
0,74lbs (335,66g)
Šírka
38,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,330A
Průtok vzduchu
125,0CFM (3,50m³/min)
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT)
Statický tlak
0,320" H2O (79,7Pa)