G1238E24B1-FSR-WS
G1238E24B1-FSR-WS
G1238E24B1-FSR-WS
Číslo produktu DigiKey
1570-1074-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G1238E24B1-FSR-WS
Popis
FAN AXIAL 119X38MM 24VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 24VDC Čtyřhran - 119mm D x 119mm V Koule 158,0CFM (4,42m³/min) 3 vodiče
Kategorie
Typ ventilátoru
Mfr
Vlastnosti
Snímač poplašného zařízení, Snímač rychlosti, Ochrana proti přehřátí (TOP)
Řada
Šum
49,0dB(A)
Balení
Hromadné balení
OT/MIN
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
3 vodiče
Jmenovité napětí
Schvalovací agentura
CE, cUL, TUV, UL
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 119mm D x 119mm V
Hmotnost
0,74lbs (335,66g)
Šírka
38,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,600A
Průtok vzduchu
158,0CFM (4,42m³/min)
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT)
Statický tlak
0,490" H2O (122,1Pa)