F8025L12B-FSR-EM
F8025L12B-FSR-EM
F8025L12B-FSR-EM
Číslo produktu DigiKey
1570-1238-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
F8025L12B-FSR-EM
Popis
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 80mm D x 80mm V Koule 29,0CFM (0,812m³/min) 2 vodiče
Šum
22,0dB(A)
Aktivní
Ochrana proti vniknutí
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 80mm D x 80mm V
Šírka
25,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,090A
Průtok vzduchu
29,0CFM (0,812m³/min)
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT)
Statický tlak
0,070" H2O (17,4Pa)