F8025H24B-FSR-L17
Číslo produktu DigiKey
1570-1571-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
F8025H24B-FSR-L17
Popis
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 24VDC Čtyřhran - 80mm D x 80mm V Koule 39,0CFM (1,09m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Typ ložiska
Koule
Mfr
Typ ventilátoru
Šum
29,0dB(A)
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 80mm D x 80mm V
Šírka
25,00mm
Průtok vzduchu
39,0CFM (1,09m³/min)
Jmenovitý proud (A)
0,090A
Statický tlak
0,120" H2O (29,9Pa)