F6025X24B-RHR-EM
Číslo produktu DigiKey
1570-1234-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
F6025X24B-RHR-EM
Popis
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 24VDC Čtyřhran - 60mm D x 60mm V Koule 28,0CFM (0,784m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana proti přehřátí (TOP)
Mfr
Šum
42,0dB(A)
Řada
OT/MIN
Balení
Hromadné balení
Koncovka
2 vodiče
Stav součásti
Aktivní
Ochrana proti vniknutí
Jmenovité napětí
Schvalovací agentura
CE, cUL, TUV, UL
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 60mm D x 60mm V
Hmotnost
0,139lb (63,05g)
Šírka
25,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,170A
Průtok vzduchu
28,0CFM (0,784m³/min)
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT)
Statický tlak
0,370" H2O (92,2Pa)