F6025H12B-RHR
F6025H12B-RHR
F6025H12B-RHR
Číslo produktu DigiKey
1570-1055-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
F6025H12B-RHR
Popis
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 60mm D x 60mm V Koule 20,0CFM (0,560m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Typ ventilátoru
Mfr
Vlastnosti
Ochrana proti přehřátí (TOP)
Řada
Šum
32,0dB(A)
Balení
Hromadné balení
OT/MIN
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
2 vodiče
Jmenovité napětí
Schvalovací agentura
CE, cUL, TUV, UL
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 60mm D x 60mm V
Hmotnost
0,139lb (63,05g)
Šírka
25,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,140A
Průtok vzduchu
20,0CFM (0,560m³/min)
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT)
Statický tlak
0,260" H2O (64,8Pa)