E1225E12B2-FSR-WS
Číslo produktu DigiKey
1570-1504-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
E1225E12B2-FSR-WS
Popis
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 120mm D x 120mm V Koule 93,0CFM (2,60m³/min) 3 vodiče
Kategorie
Typ ventilátoru
Mfr
Vlastnosti
Snímač uzamčeného rotoru, Ochrana proti přehřátí (TOP)
Řada
Šum
44,0dB(A)
Balení
Hromadné balení
OT/MIN
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
3 vodiče
Jmenovité napětí
Schvalovací agentura
CE, cUL, TUV, UL
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 120mm D x 120mm V
Hmotnost
0,436lb (197,77g)
Šírka
25,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,580A
Průtok vzduchu
93,0CFM (2,60m³/min)
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT)
Statický tlak
0,280" H2O (69,7Pa)