XDR-960-24PI není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
MEAN WELL USA Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Nový produkt
AC nebo DC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 40A
XDR-960-24PI
Číslo produktu DigiKey
1866-XDR-960-24PI-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XDR-960-24PI
Popis
O/P +24V40A
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Proud - výstup (max)
40A
Výkon (W)
960W
Řada
Izolační napětí
4 kV
Účinnost
95%
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (s poklesem výkonu)
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, PFC, Dálkové vypnutí/zapnutí, Univerzální vstup
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 305VAC
Velikost / rozměry
5,19" D x 3,78" Š (132,0mm x 96,0mm)
Stejnosměrné napětí - vstup (min.)
80V
Schvalovací agentura
CB, CE, cULus, DNV, EAC, TUV, UKCA, UL
Stejnosměrné napětí - vstup (max.)
431V
Napětí - výstup 1
24V