XDR-150E-36
Číslo produktu DigiKey
1866-XDR-150E-36-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XDR-150E-36
Popis
O/P +36V 4.33A/230VAC 3.46A/115V
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC nebo DC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 36V 4,33A
Kategorie
Proud - výstup (max)
4,33A
Výrobce
MEAN WELL USA Inc.
Výkon (W)
156W
Řada
Izolační napětí
4 kV
Balení
Hromadné balení
Aplikace
ITE (komerční), Laboratorní
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
91,5%
Typ vstupu
AC nebo DC
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Počet výstupů
1
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Univerzální vstup
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
4,56" D x 1,18" Š (116,0mm x 30,0mm)
Stejnosměrné napětí - vstup (min.)
120V
Schvalovací agentura
CB, CCC, CE, cULus, EAC, KC, UKCA
Stejnosměrné napětí - vstup (max.)
370V
Standardní číslo
61010-1; 62368-1
Napětí - výstup 1
36V