WDR-480-24
Číslo produktu DigiKey
1866-1091-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WDR-480-24
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC nebo DC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 20A
Kategorie
Proud - výstup (max)
20A
Výrobce
MEAN WELL USA Inc.
Výkon (W)
480W
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Krabice
Aplikace
Průmyslové, ITE (komerční)
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
92%
Typ vstupu
AC nebo DC
Provozní teplota
-30°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Počet výstupů
1
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, PFC
Střídavé napětí - vstup
180 ~ 550VAC (2 fáze)
Velikost / rozměry
5,06" D x 3,37" Š x 4,93" V (128,5mm x 85,5mm x 125,2mm)
Stejnosměrné napětí - vstup (min.)
254V
Schvalovací agentura
CB, CE, UL
Stejnosměrné napětí - vstup (max.)
780V
Minimální požadované zatížení
Ne
Napětí - výstup 1
24V